Ara:

KAMERA SİSTEMLERİ


Haber programlarında, televizyonda ve internet üzerinde sürekli güvenlik kamerası görüntüleri ile karşılaşıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri; kendimizi veya ailemiz ile çalışanlarımızı özellikle biz orda olmadığımızda korumanın en önemli yollarından biridir. Ancak bu konuda; fiyat, yeterlilik ve kullanım açısından değişiklik gösteren oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. İşte biz bu rehberde doğru soruları sorarak, sizlerin en uygun ürünü bulmanızı hedefliyoruz.
  • Analog high-definition kameralar
  • IP (Network) Kameralar

DEVAMIHIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ


Alarm Sistemi Nedir Nerede Ve Nasıl kullanılır? Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır. Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. İstenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. İçeride ki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Alarm paneli Alarm sisteminin merkezi olan panel, hırsızlık, yangın, gaz kaçağı vb. alarm durumlarında algıladığı sinyalleri gerekli noktalara iletir.

DEVAMI


MERKEZİ UYDU SİSTEMİ


Balkonlara çok fazla kurulan UYDU antenler sebebiyle görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Çoğu apartman, site ve evler merkezi uydu sistemleri kurulumu yaptırmaktadır. Bu sayede görüntü kirliliği kalkmakta vede tek bir çanak antenden tüm apartman sakinleri televizyon izleyebilmektedir.Çatıya kurulan çanak anten 2 veya 3 tane olabilir. Çanak anten gelen kablo multiswitch dediğimiz santrale bağlanır. Daha sonra tüm daireye tek tek dağıtımını yaparız. Daire sayısına göre uydu dağıtımını çoğaltılabilir ve birden çok hat çekebiliriz her bir hatta tek uydu alıcısı bağlanabilir. Kaç tane kablo hattı çekilirse o sayıda televizyonda aynı anda izleyebilirsiniz.

DEVAMIYANGIN ALARM SİSTEMLERİ


Yangın İhbar Sistemleri günümüzde gerek ihtiyaç gerekse kanuni zorunluluklar dolayısı ile evler dahil olmak üzere çeşitli tesisler, plazalar, endüstriyel tesisler,kamu kurumları vb. pek çok yerde kullanılmaktadır.Yangın alarm sistemi bünyesinde bulunan duman, Alev, Isı dedektörleri vasıtası ile herhangi bir yangını daha başlama aşamasında haber veren ve yangına hızlıca müdahale edilmesini sağlayan bunun paralelinde yangın dolayısı ile can ve mal kayıplarını en aza indirmeye çalışılan sistemler bütünüdür.Yangın algılama ihbar sistemlerini günümüzde 2 farklı yapıda görmemiz ve ayırmamız gerekmektedir.Bunlardan birincisi konvansiyonel yangın ihbar sistemleridir. Adresli yangın alarm sistemleri’dir

DEVAMI


GÖRÜNTÜLÜ DİAFON


Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır. Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir.

DEVAMI


KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ


Kartlı Geçiş Sistemi, Online ve Ofline Geçiş Kontrol Sistemleri İthalatçısından. Kartlı, Şifreli, Parmak izli ve Yüz Tanımalı Seçenekleriyle. 100.000 in Müşteri Referansı. Biz Sizi Arayalım. Türkiye Distribütörü. Modeller: Access Kontrol Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemi

DEVAMI