Ara:

Bina Site Kamera Sistemleri

Haber programlarında, televizyonda ve internet üzerinde sürekli güvenlik kamerası görüntüleri ile karşılaşıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri; kendimizi veya ailemiz ile çalışanlarımızı özellikle biz orda olmadığımızda korumanın en önemli yollarından biridir. Ancak bu konuda; fiyat, yeterlilik ve kullanım açısından değişiklik gösteren oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. İşte biz bu rehberde doğru soruları sorarak, sizlerin en uygun ürünü bulmanızı hedefliyoruz.

  • Analog high-definition kameralar
  • IP (Network) Kameralar

Bina Site Kamera Sistemleri

Alt yapı durumuna göre sistemin AHD veya IP Kamera sisteminin olacağı karar verilir. Burada önemli olan; Gereksinim Nelere ihtiyaç duyulduğu belirlenir Mevcut Durum Alt yapının durumuna göre hangi kamera sisteminin uygun olduğu belirlenir. Uygun olan alt yapı planlaması yapılır. Sistem işleyişinin Verimliliğidir. Güvenlik kamera sisteminin kurulmasından sonra gereksinimi ne kadar karşılandığı olası güvenlik senaryoları ile sistemin nasıl cevap vereceği netleştirilir. Amacımız, site konseptine ve mekan ruhuna uyum sağlayacak, işe yarar kaliteli bir sistem kurmaktır.

Bina Güvenlik kameraları, izinsiz giriş çıkışın önüne geçilebildiği gibi, oluşan olumsuz sonuçların doğurduğu durumları da aydınlatma da faydalı olmaktadır. Tüm kamera sistemlerinde olduğu gibi bina kamera sistemlerinde de oluşturulacak olan güvenlik kamera sistemi, ihtiyaç doğrultusunda plan ve program ile fizibilite edilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan işlemlerin temelini önemli ölçüde alt yapı oluşturmaktadır. Yer altı kazı işlemi olup olamayacağı, kazı mahal keşfi, menhol noktaları, Saha kabin yerleri belirlenip, kablo geçiş güzergahları ayarlanması gerekmektedir.